LUCZI DESIGNE

Náš příběh

Zakladatelka LUCZI DESIGNE, Lucie Jelínková, je kreativní duše s brněnskými kořeny a pražským srdcem. Už dospívání prožila ponořena v hudbě a tvorbě. Ačkoliv nakonec vystudovala “mateřinky”, osud a osobnostní nastavení ji směřovaly k ještě jiné tvůrčí činnosti, než je práce s dětmi.

Když se před třinácti lety definitivně rozhodla, že dráha grafičky je její životní cestou, opřela se do své profese se vší vážností a zabejčeností. Za tu dobu vybudovala firmu se sítí stálé klientely a pestrým portfoliem projektů malých podnikatelů, ale i velkých hráčů na trhu. Služeb LUCZI DESIGNE využívají také přední čeští umělci. Grafikou to ale nezačíná a nekončí. Potřebujete pokrýt vizuální i obsahovou stránku svého lovebrandu? LUCZI DESIGNE se Vám dnes už postará nejen o grafiku, ale i web a tisk.

Přístup Lucie Jelínkové je jedinečný v tom, že dokáže každého klienta vnímat osobitě: díky unikátnímu propojení přirozeného výtvarného talentu, citlivosti pro jeho individuální potřeby a strategickému myšlení.
Jejím základním krédem v procesu tvorby je:
“Se slušností, poctivostí a laskavostí dojdeš nejdál.”
Lucie Jelínková
jednatelka a zakladatelka společnosti LUCZI DESIGNE

YOU DREAM IT, WE DESIGN IT!

Naši klienti